ÖZ PETROL-İŞ SENDİKASI

ÖZ PETROL-İŞ SENDİKASIPetrol Kimya Lastik Plastik İşçileri Sendikası

Genel Başkanımız Kudret ÖRGEL Ortak Paylaşım Platformuna Katıldı


 

Genel Başkanımız Kudret ÖRGEL, TİSK ile TİSK Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı tarafından  düzenlenen “Ortak Paylaşım Forumu” toplantısına katıldı.

 

Genel Başkanımız Kudret ÖRGEL, 11-13 Ekim 2019 tarihlerinde Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) ile TİSK Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı tarafından “Birlikte Mümkün Türkiye” sloganıyla Antalya Belek’te düzenlenen “Ortak Paylaşım Forumu” toplantısına katıldı.

Bu yıl ilk kez düzenlenen ve  geleneksel hale getirilmesi planlanan Foruma, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Konfederasyonumuz HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan ile beraber  üç konfederasyon genel başkanı ve yöneticileri, HAK-İŞ’E bağlı sendikaların başkan ve yöneticileri, Uluslararası İşverenler Teşkilatı (IOE), Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO), Uluslararası İşçi Sendikaları Konfederasyonu (ITUC) ile işveren ve işçi sendikalarından 350'ye yakın temsilci katıldı.

Programın sonunda konfederasyon genel başkanlarına günün anısına bir resim hediye edildi.

Üç gün süren Ortak Paylaşım Forum ile kamunun, çalışanların ve işverenlerin çalışma hayatına ilişkin konularda karar alma süreçlerine katılımını ifade eden "Sosyal Diyalog" tanımının genişletildi.