TÜM HABERLER
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/31mart.jpg)
Polinas Sera Fabrikası'nda Sahur Programı
31.03.2024 ,
Genel Başkan Yardımcımız Hasan GÜRCAN ve İşyeri Temsilcimiz Süleyman YALÇIN Polinas Sera Fabrikamızda üyelerimiz ile birlikte sahur yaptılar.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/29mart.jpg)
Polinas A.Ş.’de İftar Yemeği
29.03.2024 ,
Genel Başkanımız Kudret ÖRGEL, Genel Başkan Yardımcılarımız Hasan GÜRCAN, Hakan KARAMAN ve Uğur EVKURAN ile Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyesi Serkan KORKMAZ ve Polinas AŞ işyeri temsilcilerimiz her yıl düzenlenen Polinas AŞ iftar yemeğine katıldılar. Başta Polinas AŞ CEO Faik ÖNALDI ve IK Direktörü Kemal OZAN olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Allah kabul etsin.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/23mart_2.jpg)
Polinas A.Ş.’de Sahur Programı
23.03.2024 ,
Genel Başkan Yardımcımız Hasan GÜRCAN Polinas A.Ş.’de üyelerimiz ile birlikte fabrikada sahur programına katıldı.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/23mart.jpg)
Öz Petrol-İş Sendikası İftar Yemeği
23.03.2024 ,
Öz Petrol-İş Sendikası olarak üyelerimiz adına, Küçükalioğlu Vakfı işbirliği ile İstanbul Kartal Şehir Hastanesi (Lütfi Kırdar) yanında kurulu bulunan iftar çadırında hasta yakınları, Polis-Ambulans ve Kamu Görevlileri ve ihtiyaç sahibi halkımıza yönelik iftar yemeği verilmiştir. İftar Yemeğine Genel Başkanımız Kudret ÖRGEL, Genel Başkan Yardımcımız Uğur EVKURAN ve Yömser Ambalaj işyeri baş temsilcimiz Okan BİLİR refakat etmişlerdir. Ramazan ayı vesilesiyle yaptığımız tüm ibadetlerin kabul olmasını dileriz.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/22mart.jpg)
Petrol ve Petrol Türevlerinde İş Sağlığının ve Güvenliğinin Önemi Eğitimi
22.03.2024 ,
Klöckner Pentaplast A.Ş.’de çalışan üyelerimize sendikamız öncülüğünde “Petrol ve Petrol Türevlerinde İş Sağlığının ve Güvenliğinin Önemi Eğitimi” verildi. Eğitime İşyeri Isg Uzman’ı Ünal AKIN’da katılarak üyelerimizle bilgi alışverişinde bulundu.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/21mart.jpg)
Aksaray Akbor İftar Programı
21.03.2024 ,
Genel Başkanımız Kudret ÖRGEL, Genel Başkan Yardımcılarımız Uğur EVKURAN, Hakan KARAMAN ve Hasan GÜRCAN Aksaray’da Akbor fabrikasında çalışan üyelerimiz ile iftar yemeğinde bir araya geldiler.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/17mart.jpg)
Hak-İş İstanbul İl Başkanlığı İftar Programı
17.03.2024 ,
Genel Başkan Yardımcımız Uğur EVKURAN ve Disiplin Kurulu Başkanımız Emrullah ÇAYAN Hak-İş İstanbul İl Başkanlığımızın düzenlediği iftar yemeğine katılım sağladı. Daha sonra TBMM İdari Amiri Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Filistin Parlementolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Hasan TURAN ile bir araya geldiler.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/16mart.jpg)
Türkiye Yüzyılı’nın Emekçileri
16.03.2024 ,
Genel Başkanımız Kudret ÖRGEL, Genel Başkan Yardımcımız Uğur EVKURAN, Denetleme Kurulu Başkanımız Yüksel ÇINAR, Klöckner Pentaplast AŞ işyeri temsilcilerimiz, üyelerimiz ve sendikamız uzmanları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın himayelerinde Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen “Türkiye Yüzyılı’nın Emekçileri” iftar programına katıldılar.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/12mart.jpg)
Öz Sağlık-İş Sendikası Ziyareti
12.03.2024 ,
Genel Başkanımız Kudret ÖRGEL ve Genel Başkan Yardımcımız Uğur EVKURAN , Öz Sağlık-İş Sendikamızı ziyaret ederek Genel Başkan Devlet SERT beye ve ekibine gerek son genel kurulları gerekse yeni genel merkezleri için hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Öz Sağlık-İş Sendikası camiasının başarılarının devamını dileriz.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/8mart_4.jpg)
7. Gençlik Buluşması
08.03.2024 ,
Genel Başkanımız Kudret Örgel , Sinan Erdem Spor Salonu’nda TÜGVA tarafından düzenlenen ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşen “7.Gençlik Buluşması”programına katıldı. Kardeş sendikalarımızdan Medya İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Sezai Ballı, Öz iletişim İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Semih Aydıner, Enerji İşçileri Sendikası Genel Başkanı Sayın Mahmud Altunsoy, Enerji İşçileri Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mübin Tekin ve Öz İletişim Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Sayın Oğuzhan Karslı’da programa katıldılar.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/8mart_3.jpg)
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Yömser A.Ş. Ziyareti
08.03.2024 ,
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Yömser A.Ş.’de çalışan İşyeri Temsilcilerimiz Okan BİLİR ve Yaşare AZMAN kadın üyelerimize hediyelerini dağıttı.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/8mart_2.jpg)
8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Klöckner Pentaplast A.Ş. Ziyareti
08.03.2024 ,
8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Klöckner Pentaplast A.Ş.’de işyeri temsilcilerimiz Turgay USTAKARA ve Birol UZUN kadın üyelerimize hediyelerini takdim ettiler.